Poštovani, imao sam odnos sa djevojkom u prvom danu menstruacije i tada sam ejakulirao u nju. Ciklusi su joj redovni. Danas deset dana uoči novog ciklusa ima pojačan bijeli iscjedak i mučnine. Zanima nas da li je trudna. Hvala

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.
    • Poštovani,
      Nije trudna, neka kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.