Postovani, molim vas dami odgovorite ciklus mije poceo 13/21 januvara pa sam ponovo dobila 25 a to nije bio ciklus nego samo krvavi sekret koji mi je trajao dva dana i imala sam bolove u doljnem delu stomaka. Nekoristim nikakvu terapiju. Vrlo sam zabrinuta, dali imam neki problem.

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, takodje vam savetujem da proverite hormonski status.