Poštovani imao sam odnos sa devojkom prvog dana menstruacije koja je redovna, tom prilikom sa ejakulirao u nju. Danas 10 dana uoči nove menstruacije ima mučnine i pojavio se bijeli iscjedak. Zanima me postoji li mogućnost trudnoće? Hvala.

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.
    • Poštovani,
      Nije trudna, neka kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.