Postovani, pijem pilule vec vise od godinu dana. Proslog meseca sam u jednom danu uzela dve pilule jer sam imala mekanu stolicu pa sam se uplasila, tako da umesto 21 dan pila sam ih 20 dana, dobila sam u sedmodnevnoj pauzi samo dan ranije nego inace. Zapocela sam novu kutiju nakon sedam dana, dakle osmog dana pauze, medjutim sad sam u pauzi i danas sam trebala da dobijem ali nisam, cetvrti dan mi je pauze i uvek dobijem cetvrtog dana ali danas nisam. . . Uzimala sam ih redovno, svakog dana u isto vreme, nisam uzimala nikakve lekove, ali decko je svaki put ejakulirao u mene, da li postoji mogucnost da sam trudna? I jela sam soju a negde sam procitala da soja smanjuje dejstvo pilula, ali u uputstvu to ne pise. . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Minimalne su sanse da ste zatrudnele, savetujem vam da pilule pijet od prvog dana ciklusa, dakle ne pocinjete novu kutiju dok ne dobijate menstruaciju.