Postovani, zadnji seksualni odnos sam imala 30. 11. , tjedan dana prije toga sam imala mestruaciju. Iducu menstruaciju sam dobila 20. 12. I bila je kao i inace, kratka, bolna i bez obilnog krvarenja. Sad u prvom mjesecu jos uvijek nisam dobila menstruaciju, iako vec danima osjecam lagane simptome i protekla 3 dana sam imala bijeli iscjedak. Moze li se izostanak ciklusa pripisati tome sto sam se u međuvremenu preselila u drugu državu, promijenila posao te sam pod stresom, ili je moguce da sam trudna? Uz to ne znam ima li veze, ali proteklih 6 mjeseci sam također smrsavila 14kg, ali dosad mi menstruacija nije izostajala zbog toga. Unaprijed hvala na skorom odgovoru!

    Odgovoreno: 29. 01. 2015.
    • Poštovana,

      savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.