Dobar dan. Imam dijagnozu dysplasia cervicis uteri. Levis. Condiloma plana cervicis. Lsil. Ekt facta est. Sta to ustvari znaci. Imam konstantne bolove u levoj strani vagine koji se siri na stomak i levu sednjacu i niz levu nogu vec mesec dana. Papa mi je vec treci put 3a grupa ascus i sada su mi odradili spaljivanje. Mozete li mi savetovati sta dalje raditi?

    Odgovoreno: 29. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Asc-us –atipične skvamozne ćelije neodređenog značaja, lsil –low-grade (niskog stepena) skvamozna intraepitelijalna lezija, vas nalaz je posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis) kojun treba adekvatno leciti, inace razlicite su prakse u nacinu lecenja.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com