Imam 35 godina do sada nisam radjala a ni abortirala, nikad nisam imala neke zarazne bolestri, ni operacije sa strane ginekologa jesam imala 2 puta upalu jajnika i sad je problem sto nemogu da ostanem trudna. . . Radili smo sve analize i uredu su i mikoplazma i ureaplazma, hlamidija, vaginalni i cervikalni bris, hormoni takodje uredu ali snimanje kanala hcg nije dobar oba kanala su neprohodna zanima me sta vi predlazete da li odma da se radi vantelesna oplodna ili laparaskopija pa telesna, oni su bas dosta zapuseni??? Unapred hvala

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite vantelesnu oplodnju (vto) , takodje savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com