Poštovani, molim vas za pomoć. Juče sam dobila rezultate nalaza urinokulture i urina, i to urina da imam bakterija-masu, leukocita-dosta, 3 vrste eritrocita-6-8, hemoglobin i nitriti- (pozit) +, a urinokulture stafilokoka koagulaza negativna 1 000 000 cfu/ml. Prošle godine sam imala e. C. Koju sam uspešno izlečila i skoro sam osetila simptome nadražaja da mokrim često i da uvek mogu duže, a nemam šta. Mislila sam da se e. C. Vratila, ali evo izgleda da je sad druga. Inače sam uporedo uradila i ginekološki pregled koji radim redovno, 2 puta godišnje i nikad nisam dobila ovako loše rezultate, pa ii grupa, inflamacija, bethesda: bcc, vs – iii + vi grupa, traženo mi je da izvadim vaginalni paket briseva cevikalni bris, mycroplasmu, urea plasmu, chlamidia, što cu da uradim. Molim vas da mi odgovorite koliko je sve ovo opasno, da li može da se izleči i koliko dugo traje proces lečenja. Nikad u životu nisam imala ovako loše rezultate i jako sam uplašena. Još sam planirala da se uskoro ostvarim u ulozi majke, a sad više ne znam da li smem i da li mogu: ( ( ( ( (unapred vam hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Vas nalaz pokazuje da imate upalu grlica materice (cevicitis & colpitis) izazvanu mesovitom infekcijom koju treba adekvatno leciti, inace razlicite su prakse u nacinu lecenja.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com