Decko mi je svrsio po ruci. . Meni se to osusilo i posle sat vremena ruku sam obrisala vlaznom maramicom i oprala vodom. Kada sam isla u toalet tom rukom sam dirala sebe dole. . Mnogo me plasi pomisao da ssam zatrudnela jer sam tom rukom dirala sebe. . . Koliko spermatozoidi zive na kozi i vazduhu i da li je postoji mogucnost da se zatrudni na taj nacin kao sto sam opisala?

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.

Komentari na pitanje: #134392

    • Kolike su verovatnoce da dodje do trudnoce ukoliko se do vrhunca dodje preko odece? Koliko je kolicinski potrebno da bi doslo do trudnoce?