Postovani, prije nekih nedelju dana pocela je da me boli citava desna noga. Vozila sam se nekih tri sata iza vozacevog sjedista i nezgodno sam lezala, tada su mi rekli da je sigurno u pitanju misicni spazam. Mazala sam raznim kremama nogu jer je bol bila neizdrzljiva i bilo mi je malo bolje. Sada posle 10 dana pocela je bol u desnoj donjoj strani stomaka. Noga je bolje ali sada me to boli i prepona. Kada ispruzim nogu malo je bolje ali u sjedecem polozaju me bas boli, neki bol kao da mi gori iznutra i da me pece. Molim vas recite mi da nije slucajno u pitanju jajnik, neka upala, ne znam sta da radim da mi bude bolje, jer nisam sada u mogucnosti da odem kod doktora jer nisam u svom gradu. Hvala vam unaprijed!

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da vas pregleda hirurg da video dali imate upalu slepogcrev, ako je sve uredu onda urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .