Poslednja menstruacija mi je bila 10. 12. I ocekivala sam je 10. 1. Moguce je da mi kasni najvise 5 do 7 dana, vise ni dan. Nisam dobila 17 dana, uradila sam test i bio je negativan, pre 2 dana na vesu sam primetila krv ali ipak nisam dobila. Mozete li mi objasniti sta se desava jer sam jako zabrinuta i plasim se da nije trudnoca pitanju. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.