Pitanje za ginekologa- imam urološke probleme (učestalo i obilno mokrenje) pa mi gaćice vrlo brzo postanu prljave i vlažne od urina (iako se nakon obavljene nužde obrišem ipak mi iskapa par kapi) . Pa sam zbog toga počela da nonstop imam higijenski uložak na gaćicama. Ali ne koristim one dnevne uloške, nego koristim uloške koji se koriste tokom menstruacije i to obavezno one na bazi pamuka (boni feel fine 100% cotton) pa me zanima da li konstantno nošenje uložaka danima kada nemam menstruaciju da li može da bude opasno? Napominjem da inače nemam nikakvih ginekoloških problema.

    Odgovoreno: 31. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Samo treba cesce da menjate uloske, savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .