Postovani, trudna sam 5+2, na prvom pregledu pored trudnoce ustanovljena je cista na levom jajniku 8x5cm, gustog sadrzaja. . . Sta preporucujete za dalje u vezi sa trudnocom, da li da se pokusa da se odrzi?

    Odgovoreno: 29. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, odrzavajte normalno trudnocu, cista vam nece smetati i verovatno ce nestati tokom trudnoce, savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vam prepise adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce.