Pozdrav! Imam 25godina, vec pet meseci pijem legravan tablete prvih dva meseca mi se desavalo da prokrvarim izmedju menstruacija kada sam otisla kod lekara doktorka mi je rekla da je to normalno, uradila mi je kolposkopiju imala sam malu ranicu na grlicu i za to mi je rekla da se desava i da je normalno jer sam rodila dvoje dece, nastavila sam isto da pijem tablete dva meseca sam normalno dobijala ovog meseca sam dobila 14 januara prestalo mi 19-tog, juce sam opet prokrvarila. Da li bi mogli da mi kazete da li je to normalno i sta da radim?

    Odgovoreno: 29. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Ranica na grlicu materice je posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com