Postovani, uradila sam klinicko pataloski test i rezultat je ovakav: radene dve biopsije najveceg prom. 8 mm 2 br. Nalaz - ectropion epidermisatus. Cervicitis chronica cum metaplasio squamosa immatura. Molim vas da mi pojasnite tj. Objasnite ovaj nalaz i sta me ocekuje od daljnjeg lecenja i na koji nacin. Veliki pozdrav. . . !!

    Odgovoreno: 29. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Vas nalaz pokazuje da imate dugo trajnu i hronicnu upalu grlica materice (cervicitis chronica) koju treba adekvatnu leciti, inace razlicite su prakse u nacinu lecenja.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com