Pozdrav. Zadnju menstruaciju sam imala 23. 12, zatim 6-og dana ciklusa sam imala odnos, pukao je kondom, i onda sam nakon 7 sati popila escapelle pilulu. Sada je 26. 01, a ja jos uvek nisam dobila. Da li je moguce da pilula nije delovala, s obzirom da sam odnos imala za vreme ciklusa kada je manja verovatnoca da se zatrudni? Da napomenem da uvek imam redovne cikluse. Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 29. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.