Postovani, bila sam na redovnom ginekoloskom pregledu pre mesec dana. Papa test ii grupa, ultrazvuk sve u redu, dobila sam polyginax vaginalete zbog pojacanog sekreta, sa cijom sam terapijom u toku. Ovih dana (nisu ni blizu plodni dani) me boli desni jajnik, posebno kad treba da sednem. Da li se to ponekad desava ili treba opet da se javim ginekologu? Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite profesionalni kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com