Poštovani doktore, poslednju menstruaciju sam imala 14. 12. Pre toga sam imala odnose sa deckom. Sada mi kasni vise od 7 dana, ali nisam imala odnose u tom periodu izmedju dve menstruacije. Tek 22. 01. Sam imala odnose sa deckom u kome nam je pukao kondom, posle koga sam popila eskapel pilulu u roku od 3sata iako mi je vec kasnila menstruacija iz nekog razloga. Da li treba brinuti iako jos uvek nisam dobila ni posle pilule? Da li uraditi test na trudnocu? Pozdrav.

    Odgovoreno: 25. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu, ako je test negativan uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.