Vec nekoliko meseci imam izmenjenu menstruaciju. Naime desava se to da 4-5 dana imam braon sekret, sukrvicu po malo pa tek onda prokrvarim i sve to zajedno traje po 10 dana. Kada sam letos bila na kontroli lekar mi je rekao da trebam da idem kod njega kada mi se to desava. Da li je to neki veci poremecaj?

    Odgovoreno: 24. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.