Poštovani, zadnji odnos sam imala 20. 12. , nakon toga sam dobila menstruaciju 29. 12. , točno u dan po ciklusu koji mi je prilično redovan i koja je trajala 7 dana kao i obično. Međutim, oko 11. 01. Su mi grudi počele oticati, boljeti me i peći i pred par zadnjih dana sam počela osjećati bolove u donjem dijelu trbuha. . Zanima me postoji li mogućnost trudnoće ili je to preuranjeni pms, ovulacija ili je to sve psihološki ili neki drugi problem? Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 24. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .