Srecni praznici. . . . Ako moze mala pomoc, slusajte situaciju, ja sam odnos imala 4 novembra pa sam dobila mens. 5 novembra pa sam opet imala menz. 1 decemmbra i onda sam radi sigurnosti uradila betu 17 i 20 decembra i ona negativna. A imala sam mecu regularno ali ne smem da zabebim pa sam se istripovala. Kazi mi samo da li bi beta pokazala da ima trudnoce, nezasticeni odnos je bio 4 novembra a ja sam betu radila 20 decembra i bila je negativna 1, 2? Jel dovoljno vremena da beta poraste ako ima trudnoce, to je 47 dana od odnosa?

    Odgovoreno: 24. 01. 2015.

Komentari na pitanje: #134245

    • Hvala vam puno. Kazite mi da li je dovoljno vremana da beta pokaze da li ima trudnoce posle 47 dana od odnosa nezasticenog?