Postovanje, molim vas da mi odgovorite, nisam vas razumjela, pocela sam piti diane 35 prvi dan menstruacije, kako cu poceti novo pakovanje piti, je li pravim sedam dana pauze i pocinjem piti osmi dan bez obzira ako npr. Dobijem treci ili cetvrti dan pauze, ili cim dobijem taj dan podjem piti, pijem ih zbog akni i policisticnog jajnika? Hvala

    Odgovoreno: 22. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Pocinjete prvi dan ciklusa i sledeci put isto pocinjete prvi dan ciklusa (ne pocinjete da pijete dok ne dobijate menstruaciju - tako ce vam biti mnogo jednostavnije) .