Postovani, imala sam nezasticene odnose sa deckom nakon cega je on primetio crvenilo i peckanje. Uradio je briseve i rekli su mu da ima mnogo bakterija, lekar mu je dao orvagil nakon cega je to proslo. Ja sam uradila papa test i vs i u oba sam ii grupa. Da li treba da se testiram na jos nesto?

    Odgovoreno: 22. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.