Postovani, neplanirano sam ostala trudna. Nisam jos posjetila ljekara, narucena sam za 26. 01. Imam pojacan sekret i neugodan miris. Sada me to jako brine. Je li to mogu da lijecim tokom trudnoce, i moze li da ima posljedica na plod. Nestrpljiva sam da postavim to pitanje svom ljekaru, pa se nadam da cete mi ubrzo odgovoriti na pitanje. Hvala

    Odgovoreno: 22. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, moze se leciti u toku trudnoce.