Postovani trudna sam 10 nedelja i 5 dana. U 7 nedelji sam imala prvi pregled gde je ustanvoljeno da je sve uredu za taj period itd. Zakazan mi je prvi euz 30. Januara. Da napomenem da sam prosle god u martu operisala laparoskopski miom koji je bio dosta veliki na spoljnom zidu materice a pre toga sami mala i jedan spontani. Zbog toga sam trenutno malo vise uplasena. Nocas i jutros imam neke cudne bolove u predelu desne prepone i inace desne strane, nisu stalni bolovi malo boli kad hodam, kad lezim ili sedim ne toliko. A najvise me boli kad hocu da mokrim a to je skoro svakih 10 min, kao da me neki grc stisne i neda mi da mokrim pa moram da to tako kazem na rate pet minuta da sedim na wc solji. Imam i zavaljenu matericu ne znam dal se to ona montira i stiska mi creva i besiku. Molim za savet ne bi ko neki panicar da trcim kod leakra svaki drugi dan al opet se bojim.

    Odgovoreno: 22. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.