Pre odprilike deset meseci imala sam spontani pobacaj, i posle toga sam radila razne briseve i konstatovali su mi gardnerella vaginalis, deset dana sam uzimala terapiju, i stavljala vaginalete (macmiror) 12dana. Ja sam sad opet u drugom stanju i jako se bojim da opet ne dodje do spontanog, da li ta bakterija moze da izazove pobacaj ako se ne daj boze opet pojavi? Sad sam 7 ned, i sve je u redu.

    Odgovoreno: 23. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vam prepise adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce, takodje savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .