Postovani, 16 dana od ovulacije vrednost beta hcg je 496 20 dana od ovulacije vrednost beta hcg je 3766 da li je u redu da se beta ovoliko povecava ili to ukazuje da se plod ne razvija dobro? Ultrazvuk je zakazan za 10ak dana. Molila bih za vase objasnjenje. Unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Treba napomenuti da su ove vrednosti samo okvirni pokazatelj, te da odstupanja ne znače automatski da postoji nekakav problem sa trudnoćom.