Postovani, dobila sam kondilome ali trenutno nisam u mogucnosti da odem kod ginekologa jer sam u inostranstvu. Zanima me da li moze da mi se nesto iskomplikuje za mesec dana ili da se to jos vise prosiri? Spoljasni su kondilomi, za sad imam samo dve te bradavice. Molim vas da mi sto pre odgovorite jer sam bas u panici. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 23. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, mozete da se javite vasem ginekologu za mesec dana.

      savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.