Postovani, imam 33 godine. Imala sam dva poroda (prirodnim putem, sve je bilo u redu) . Sada bih htjela da pocnem s nekom kontracepcijom, ali posto imam problem sa upornom candidom i dijagnozu migrene sa aurom, zanima me sta mi vi predlazete, kao efikasan a bezbjedan nacin zastite od nezeljene trudnoce. Napominjem da do sada nisam nista koristila. Unaprijed zahvalna na odgovoru! Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 23. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti. Javite se vasem ginekologu da vas pregleda i da odluci da li bi bilo bolje oralnu kontracepciju ili spiralu.