Pojavio mi se svrab, pretpostavljam uzrokovan pojavom gljivice, kandide (imala sam vec problema sa time prosle godine i uspesno sam izlecila vaginaletama) . S obzirom na guzvu u domu zdravlja, i da moja doktorka trenutno ne radi, i da nemam vremena da cekam dugo, otisla sam u apoteku gde mi je apotekarka preporucila canesten 3, kremu sa aplikatorom. U upustvu kaze da se treba konsultovati sa doktorom, ukoliko postoje bolovi u donjem stomaku ili dizurija - ja imam trenutno bolove u donjem stomaku, jer ocekujem da menstuacija stigne u nekoliko narednih dana. Zanima me da li uopste da probam sa ovom kremom da resim problem, s obzirom da te povremene bolove?

    Odgovoreno: 23. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.