Dobar dan. Imam mnogo toga sto mi nije jasno i treba mi pomoc. Imam 20 godina, u januaru prosle godine sam zatrudnila i termin mi bio 24. 10. , trudnoca je bila odlicna, 7. 9 prestanem osjetiti pokrete bebe, sutradan odem na kontrolu i utvrde mi ultrazvukom da je plodu srce prestalo raditi. Poradjala sam se 34 sata i bilo je bas bolno. Sve je proslo, i sada kada odem ginekologu kaze mi da mi porodicni doktor treba odraditi mnostvo nalaza, a on kaze da treba to ginekolog odraditi, sto je logicnije. Niko ne zna sta je uzrok svemu tome. Patolog rekao da je vjerovatno antitijela jer sam 0- krvna grupa, dok ginekolog kaze da nije jer mi je prva trudnoca. Drugi doktor kaze da mozda imam trombofiliju. Treci da je zbog eserihije koli itd. Zbunjena sam. Koje nalaze ja sada treba da radim da bih usla sigurno u drugu trudnocu? Jer mi nakon ove beba fali puno: /

    Odgovoreno: 22. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.