Doktore, mnogo sam se uplasila, a nemam koga da pitam. Kad izlazi presemena tecost? Imala sam odnos sa deckom i prvo smo malo bez zastite, stvarno kratko, mozda je nevaspitalno, ali svega 8-9 puta je ubacio i izvadio, to je bio sam pocetak, pa smo zatim stavili zastitu, ima li sanse da je za to vreme presemena tecnost izasla, mogu li ostati u drugom stanju?

    Odgovoreno: 22. 01. 2015.

Komentari na pitanje: #134119

    • Imao sam odnos sa svojom devojkom bez zaštite. Prekinuli smo odnos, i nakon jedno minut i više sam izbacio spermu. Da li postoji mogućnost da se presemena tečnost javila minut pre ejakulacije i da li ona može da zatrudni?