Pozdrav. Imam 61 godinu i do sad normalne seksualne odnose s mužem iako je menopauza davno prošla. Nemamo djecu. U nazad dva mjeseca imam bolove unutra s lijeve strane. To isto sam imala ranije, prije tri - četri godine, pa mi je pregledom ustanovljena cista na jajniku. Cista je tada prokrvavila i nakon određenog perioda stvar se smirila. Sad opet imam taj problem ali se nakon krvarenja ne smiruje. Bol kod odnosa je nepodnošljiv. Takođe sam nedavno primjetila izraslinu vani ispod himena koja me jako boli na dodir. Molim vaše mišljenje i savjet.

    Odgovoreno: 22. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .