Poštovani, živim u inozemstvu pa nemam dobru komunikaciju sa ginekologom. Veličina bebe u 32. Tjednu trudnoće je 1320 gr, bpd 80, hc 271, fl 58, ac 233. Ovaj poslednji rezultat me brine jer sam na internetu pročitala da je to normalno za 28 a ne 32. Tjedan. Molim za pomoć.

    Odgovoreno: 22. 01. 2015.

Komentari na pitanje: #134109

    • Poštovani, puno hvala na odgovoru. Najviše me brine ova mjera ac jer su ostale koliko toliko u skladu sa starošću trudnoće, a ac odstupa 4 nedelje.