Dobar dan. Imam jedno pitanje za vas. Da pocnem, imam 19 godina, prvi odnos sam imala pre godinu dana, do tad je sve bilo ok. Imala sam sekret, beli, normalan. Od odnosa imam zuti, malo vuce na zeleno, nekad na braon. Ne smrdi, samo ponekad imam golicanje dole i svrab. I sad me zanima da li smem da koristim kanesten kremu, da bi se to promenilo? I, ako me to prodje, da li ce u urinu biti bakterija? Ako sa ovim ne uspem, isla bih kod ginekologa. Molim vas, odgovorite, unapred hvala!

    Odgovoreno: 17. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com