U prvoj trudnoci sam imala bolove nekako tup bol nisko u stomaku, zatezanje kad se krecem. Dobila sam bila utrogestan. Sad ocekujem drugu bebu, radila sam test, tek treba kod lekara da odem. Zanima me zasto se javlja taj bol? Jer ja sam bila dosta aktivna, sportista i sad mi smeta jer moram da se primirim malo.

    Odgovoreno: 17. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Javite se vasem ginekologu da vas pregleda i da vam prepise adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce verovatno imate deficit progesterona.