Postovani, imam dva porodjaja iza sebe. Menstruaciju sam dobijala na 28 dan. Medjutim prosli mesec i sad opet sam dobila na 20 dan. Da li znate zbog cega je doslo do te promene. Prosla menstruacija nije bila uobicajena, islo je braon sekret i manje krvi a ova sad je obilna. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 17. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, verovatno imate hormonski poremecaj.