Ovako imala sam menstruaciju normalnu u niormalno vrijeme bolna i u trajannju ko i uvijek i nakon nekoliko dana poslije zavrsetka menstruacije dva dana mi se vrti u glavi jesti ne mogu a imam manjak zeljeza u krvi sad mene zanima jelli moguca trudnoca nemam nikakv e druge simpotome osim sekreta koji je onako malo obilan ali takav je i bio porije jeli moguca trudnoca

    Odgovoreno: 17. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com