Postovani, u 14sam nedelji trudnoce, zaposlena i cesto u prilici da podizem teret. . Pre neki dan sam osetila bolove u stomaku kao grcenje, kontrolu imam tek za 2nedelje, koliko je opasno podizanje tezih kutija i da li da naglasim ginekologu za te bolove, da li to ima veze sa grlicem? Hvala

    Odgovoreno: 17. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Kontraindikovano je podizati teskih kutija, jer moze da dodje do pobacaja, javite s vasem ginekologu da vas pregleda i da vam odredi adekvatnu terapiju sto pre. .