Postovani betahcg 09. 01 2105, je 1443, dana 12. 01. 2015. Iznsi 3792. Imam miom subserozni 1/3. , ranicu na grlicu materice. Interesuje me da li je rizicna trudnoca, i koliko dana sam trudna? Poslednja menstruacija je bila 7. 12. 2014. Menstruacije su redovne, na 28. Dan.

    Odgovoreno: 16. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled da bi se utverdila starost ploda, vasa trudnoca je verovatno stara 0ko 3-4 nedelje, miom nece smetati trudnoci, ranica na grlicu materice je posledica dugotrajne upale grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com