Postovani, imam 26 god, silovana u ratu i od tada problemi sa krvarenjem. Od tada, nikad nisam imala odnos. . Sinoc primljena na kliniku zbog obilnog krvarenja i dijagnoza je sljedeca: hyperplasio endometri polypus cowicis menometrorhagia (nadam se da cete razumjeti, jer je necitko napisano) ljekari preporucivali odmah kiretazu sa kontracepcijskom terapijom min. 6 mjeseci. . Rekose da drugog rijesenja nema. . Odlucih da odbijem, ali razmisljam da odem kroz dan-dva da radim to. . Ali, zanima me i vase misljenje, je li to nephodno? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 16. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Slazem se sa kolegom, treba da uradite kiretazu da bi se zaustavilo krvarenje, takodje imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com