Poštovani, imala sam spolni odnos tri dana prije menstruacije, metoda prekinutog snošaja. Nakon tri dana sam i dobila ali je to bio tamnosmeđi iscjedak s vrlo malo krvi u par navrata, to je trajalo 4 dana. Inace su mi ciklusi u trajanju 30 +- 2 dana i zadnjih godinu pol redoviti, te mi menstruacija traje 4 dana, u zadnjih par mjeseci mi menstruacije nisu obilne i nemam bas jako krvarenje. 11 dana nakon odnosa sam uradila test za trudnoću (koji se može raditi bilo kada tokom dan, ja sam ga radila s prvim jutarnjim urinom) i bio je negativan. Tu ''menstruaciju'' sam dobila 29. 12. 2014. I od onda nista osim sto mi se bijeli iscjedak povecao. Dali je potrebno ponoviti test ili je pak takva menstruacija uzrokovana drugim čimbenicima? Unaprijed zahvaljujem!

    Odgovoreno: 16. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, niste trudni, uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici. Proverite hormonski status.