Postovani, nisam imala polni odnos tri meseca pre 9 dana sam imala odnos bez zastite to je bilo 7 dana pred menstruaciju. Nakon odnosa sam imala bol i peckanje a sada mi menstruacija kasni a inace imam redone cikluse. Da li je moguce da sam u drugom stanju? Hvala.

    Odgovoreno: 09. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Retko da se zatrudni 21 dan ciklusa, uradite test za trudnoce, ako je test negativan uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com