Poštovani, bila sam na pregledu i tom prilikom je uradjen papanikolau test sa nalazom: papanikolau treća grupa i stepen čistoće vagine druga grupa. U preparatu bakterije, neutrofili, intermedijarne, parabazalne i bazalne pločaste ćelije, povećana gola jedra, retke grupe ćelija sa povećanim hiperhromatičnim jedrima. Molim vas za mišljenje. Veliki pozdrav.

    Odgovoreno: 09. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Iii grupa – blaga atipija, verovatno imate duze vreme upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com