Postovani, zbog problema sa menstruacijom, tj. Neredovnih ciklusa ginekolog mi je preporucio tablere za kontracepciju, gynera. Inace zivim u kataru. Sa tim sto mi je rekla da avaki put pocnem sa novim pakovanjem treci dan menstruacije. Pogledala sam malo po internetu i videla da se tablete uzinaju prvi dan. Tek sam pocela sa prvom kutijom u pisem da bih znala kad da pocnem sa drugom, tj koji dan. Hvala

    Odgovoreno: 09. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, samo ovaj ciklus budite oprezni, od sledeceg ciklusa ste potpuno zasticeni, inace mozete da ih uzimate od prvog dana ciklsa, i ne pocinjete da uzimate novu kutiju dok ne dobijate menstruaciju.