U braku sam 8 meseci ali do trudnoce ne dolazi. Radila sam briseve, papa test, ultrazvuk, briseve na hlamidiju, ureaplazmu i mikoplazmu i svi rezultati su u redu. Koje jos analize meni i suprugu preporucujete da uradimo, jer zelimo sto pre bebu? Pozdrav i hvala.

    Odgovoreno: 09. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status na sledeci nacin: fsh. Lh. Estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa, takodje savetujem da vas suprug uradi spermogram sa spermokulturom