Postovani, jako sam zabrinutavi molim zabodgovor. Menstruaciju sam trebala da dobijem 1. 1. 2015. . Ali mi je smedji iscedak krenuo 30. 12. 2014. I prestao. I sada mi kasni. Imala sam odnose sa deckom bez zastite, ali ni jednom nije svrsio u mene. Pritom pijem lindynette 20, zavrsila sam 2 kutiju i sada treba treca. Da li postoji sansa da sam trudna? Hvala

    Odgovoreno: 04. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Ako ste redovno pili lindynette 20, nemate razlog za paniku, sacekajte jos koji dan, ne pocinjete novu kutiju dok ne dobijate menstruaciju.