Imam 18 godina i nisam imala odnose. Pre 5 godina, na sredini ciklusa na gaćicama sam imala 2-3 kapi krvi i to je bilo svo krvarenje. Posle dve nedelje dobila sam redovnu menstruaciju. Zanima me da li postoji mogućnost da mi je pukao himen? Da li to znači da više nisam nevina iako nisam imala nikada odnose i da me nece boleti i da necu krvariti kada budem imala prvi put? Kako dečko da zna da mi je to prvi put ako nema malo krvi?

    Odgovoreno: 04. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, to krvarenje neznaci da ste izgubili nevinost i nema veze sa himenom, ako niste imali seksualne odnose onda ste nevini.