Postovani dobar dan. Treba mi vasa pimoc. Naime imala sam nezasticen odnos 27. 12. 2014. On kaze da nije svrsio u mene ali ja mislim da mozda malo jeste. U novembru je menstruacija bila 24. 11. 2014. A sada je bila 30. 12. 2014. I trajala je 4 dana. Kolika je mogucnost da sam ostala trudna? Hvala vam unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 04. 01. 2015.

Komentari na pitanje: #133631

    • Znaci to ne moze biti lazna menstruacija ili nesto drugo? Obicno mi traje po 5 dana a sada sam poslednji (4. Dan) imala samo braon iscedak.
      Hvala vam puno.