Postovanje, u cervikalnom brisu nadjena mi je e. Coli. . Dobila sam treapiju vaginaletama koje se prave: ciprofloksacin+nistatin. Pri prvoj upotrebi konstatujem problem, vaginaleta mi se zalepila na ulaz u vaginu i usmine. . . Iristira i nece da se spere. Sta da radim i moze li napraviti neki problem? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, pokusajte da je vadite prstom, nece biti nikakav problem i isperite se rastvorom kaljum hipermanganom (roza boje) , inace vaginaletu treba gurnuti do kraja.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #133603

    • Hvala na odgovoru, vaginaletu sam stavila kako treba, probala sam sa hipermanganom koji nije pomogao. Problem je u nekom vosku koji je sastavni deo vaginalete i on se nije istopio. Moj ginekolog je preporucio ispiranje vagine ne znam da li se sa tim slazete?